Knipex Cobra papagajke 300mm
Knipex Cobra papagajke 300mm Knipex Cobra papagajke 300mm 1 Knipex Cobra papagajke 250mm 9 Knipex Cobra papagajke 250mm 8 Knipex Cobra papagajke 250mm 7 Knipex Cobra papagajke 250mm 2 Knipex Cobra papagajke 250mm 6 Knipex Cobra papagajke 250mm 5 Knipex Cobra papagajke 250mm 4 Knipex Cobra papagajke 250mm 3
knipex logo

Knipex Cobra papagajke 300mm

1 recenzija

Knipex Cobra papagajke 300mm

87 01 300 KNIPEX Cobra® Kliješta papige visoke tehnologije

  • Otvaranje na pritisak tipke neovisno od materijala
  • Fino podešavanje za optimalno prilagođenje raznim veličinama materijala i za udobnu širinu ručki
  • Samo-zabravljenje na cijevima i maticama: nema proklizavanja na materijalu i potrebna mala sila na ručkama
  • Prihvatne površine čeljusti sa specijalno otvrdnutim zubima, tvrdoća zuba oko 61 HRC: velika otpornost na habanje i odličan prihvat materijala
  • Kutijasti dizajn zgloba: velika čvrstoća i stabilnost zbog duplog vođenja
  • Pouzdano hvatanje svornjaka zgloba: nema slučajnog pomicanja bez obzira na silu
  • štitnik sprječava prignječenje prstiju
  • Krom-vanadij elektročelik, kovan, višestruko kaljen u ulju

39,99  49,56  /kom

Dostupnost:

Na zalihi (može se naručiti po isteku zaliha)

Na zalihi (može se naručiti po isteku zaliha)

Najniža cijena zadnjih 30 dana: 45,00 
Odaberite lokaciju dostave

Knipex Cobra papagajke 300mm

Nema više gubljenja vremena na ispitivanje za postizanje ispravne veličine otvora čeljusti. Uz Knipex Cobra kliješta, možete jednostavno postaviti gornju čeljust na radni komad, pritisnuti gumb i zatvoriti donju čeljust. Jedinstvena samo-zaključavanja i indukcija otvrdnutog zuba znači da je nakon postavljanja, ostaje. Nema klizanja i nema potrebe za snažnim stiskanjem kliješta – osiguravanje sigurnosti operatera i učinkovitijeg rada. Cobra jedinstvena konfiguracija čeljusti može uhvatiti bilo koji objekt oblika – okrugli, hex ili kvadrat. Također spriječava oštećenje matica, cijevi ili vijaka. Osim toga, novo redizajnirano podešavanje COBRA osigurava 30% više kapaciteta za hvatanje od prethodnih modela.

Jednostavan pritisak patentiranog gumba za podešavanje održava postavku veličine čeljusti i svaki put vam daje ispravnu veličinu. Samo postavite gornju čeljust na radni komad, pritisnite gumb, podesite otvor i zatvorite donju čeljust. I to je lako obaviti samo s jednom rukom za bez problema u skučenim prostorima.

Cobra papagajke su konstruirane od krom vanadij električnog čelika, inovativne visoke legure, čelika koji je kaljen u ulju i osigurava dugovječnost. A njihova tanka dizajna glave pomaže vam da uđete u prostore koje druga kliješta ne mogu, tako da nema potrebe za promjenom alata pri radu u uskim prostorima.

Kataloški broj 87 01 300
EAN 4003773034087
kliješta siva atramentirana
Glava polirana
Ručke presvučena s neklizajućom plastikom
Težina 530 g
Dimenzije 300 x 52 x 15 mm
Norma DIN ISO 8976Položaja podešavanja 30
Kapacitet za matice, veličina ključa Ø 2 3/4
Kapacitet za matice, veličina ključa 60 mm
Kapacitet za cijevi (promjer) Ø 70 mm

EAN: 4003773034087 SKU: 4003773034087 Kategorija: Oznake: , , ,
Težina0,55 kg
Dimenzije305 × 55 × 10 mm
Brand

Temelji se na 1 recenziji

5.0 sveukupno
1
0
0
0
0

Samo prijavljeni kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti recenziju.

  1. Marko B. (Potvrđen vlasnik)

    top

    Marko B.

Pitanja & Odgovori

Postavi pitanje
Još nema pitanja
Napomena: na nekim proizvodima mjere kao što su dimenzije ili težina, mogu se razlikovati od dimenzija proizvoda je su izražene u bruto iznosima, tj. uključujući pakiranje. Prikazane cijene su bruto cijene (s uračunatim PDV-om). Cijena u trgovini može se razlikovati od prikazane cijene. Za robu po narudžbi i robu čija je zaliha iscrpljena, prikazane cijene su samo indikativne i mogu se značajno razlikovati od sadašnjih, pošaljite upit za rok dostave i važeću cijenu. Sustav ažuriranja podataka o robi ažurira podatke povremeno. Fotografije, izgled pakiranja, boja proizvoda može se razlikovati od stvarnog izgleda robe. Proizvođač zadržava pravo promjene specifikacija, opreme, opisa robe. Trudimo se pravodobno mijenjati na stranicama naše web trgovine. Karakteristike proizvoda dobivene su iz otvorenih izvora, uključujući iz kataloga proizvođača i službenih stranica. 100% točnost i potpunost opisa nije zajamčena. Ako pronađete bilo kakve netočnosti u opisu i karakteristikama, pošaljite nam e-mail webshop@vidam.hr naziv proizvoda i stavku koja sadrži pogrešku.

Košarica

close