Pištolj za pur pjenu Meta Standard
Pištolj za pur pjenu dolazi i s dvije plastične mlaznice za super precizno nanošenje u najmanje šupljine.
Pištolj za pur pjenu Meta Standard
Posebno je dizajniran da zračno brtvljenje podigne na sljedeću razinu. Čim pritisnete okidač, počet će te nanositi pu pjenu i precizno je postaviti, a cijenit ćete i minimalne gubitke.
Jedinica mjere: /kom
12,90 €
Na zalihi (može se naručiti po isteku zaliha)
Na zalihi (može se naručiti po isteku zaliha)
UsporediPištolj za pur pjenu Meta Standard
Pištolj za pur pjenu dolazi i s dvije plastične mlaznice za super precizno nanošenje u najmanje šupljine.
Težina | 0,375 kg |
---|---|
Dimenzije | 330 × 230 × 50 mm |
Brand |
Samo prijavljeni kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti recenziju.
Pur pjena niskoekspandirajuća pištoljska 750ml
NISKOEKSPANDIRAJUĆA PU PJENA PIŠTOLJSKA
Jednokomponentna pjena niske ekspanzije (ekspandira max.15% od svog volumena). Namijenjena za uporabu sa montažnim pištoljem. Točno doziranje za poslove brtvljenja, zapunjavanja, izolacije, lijepljenje kanalica, montaže i ugrađivanja u građevinarstvu.
Pjena za lijepljenje striopora EPS pištoljska 750ml
PU pjena za ljepljenje stiropornih ploča pištoljska
Jednokomponentna PU pjena namijenjena za uporabu sa montažnim pištoljem. Točno doziranje, ekonomična potrošnja za ljepljenje ploča od stiropora EPS.
Brza i jednostavna primjena pištoljem
Odlična prionjivost na razne podloge
Ušteda vremena i materijala
Pogodna za EPS i XPS ploče
Izvrsna otpornost i trajnost
Pištoljska Pur pjena 750ml
Pištoljska PU pjena je jednokomponentna poliuretanska pjena za poslove brtvljenja, zapunjavanja, izolacije, lijepljenja, montaže i ugrađivanja uu građevinarstvu. Odlično prianja na sve građevinske materijale: drvo, beton, ciglu, metal i aluminij.
Protech Pur Pjena Ručna 750ml
MAKITA HG6531CK pištolj za vrući zrak
Optimalna kontrola temperature i protoka zraka preko LCD pokazivača
Unaprijed zadana funkcija
Za uklanjanje boje, laka, varova te za odmrzavanje, topljenje i dezinfekciju
Brzo hlađenje pri 50°C
Standardno je opremljen mlaznicama i plastičnom kutijom
Termostatska zaštita od pregrijavanja
HG6531CK
Potrošnja snage: 2.000W
Protok zraka: 50-650 / 200-550l/min
Raspon temperature : 50/200 – 550°C
Dimenzije (D x Š x V): 257 x 85 x 206mm
Masa (prema EPTA): 0,71kg
Pištolj za ispuhivanje dugi PTA010
Pištolj za ispuhivanje komprimiranim zrakom. Priključuje se euro priključkom na kompresor. Idealno za ispuhivanje prašine i ostalih sitnih čestica, duga cijev omogućuje ispuhivanje na nepristupačnim mjestima.
Tytan pur pjena 65L 870ml pištoljska
Pištoljska pjena Tytan Professional 65 stvrdnjava se pod utjecajem vlage, preporuča se za širok spektar primjena u građevinskoj industriji: montaža, brtvljenje, punjenje, izolacija. Zahvaljujući modernom receptu i povećanom početnom proširenju, možemo dobiti i do 40% više pjene. Nakon stvrdnjavanja, pjena se može rezati, brusiti, žbukati ili bojiti. Otporan je na plijesan i gljivice, kao i na visoke i niske temperature (od -60 ° C do + 100 ° C). Kvalitetna pjena za pričvršćivanje Tytan Professional 65 proizvedena je u skladu s ISO 9001 standardom.
Kako bismo pružili najbolja iskustva, koristimo tehnologije poput kolačića za pohranu i/ili pristup informacijama o uređaju.
Pristanak na ove tehnologije omogućit će nam obradu podataka kao što su ponašanje pregledavanja ili jedinstveni ID-ovi na ovoj stranici.
Nepristanak ili povlačenje pristanka može negativno utjecati na određene značajke i funkcije.
Select at least 2 products
to compare
Krešimir Stiperski (Potvrđen vlasnik) –
Krešimir Stiperski –
Davorin Trpčić (Potvrđen vlasnik) –
Davorin Trpčić –